Plavecký oddíl     fb | michal.spurny@activityclub.cz | +420 604 341 185

  • Členové oddílu

  • Rozvrh tréninků

  • Závody

  • Výsledky

PDF Tisk Email

Výsledky našich plavců na závodech

10.10.2015 - Podzimní cena Motorletu

Gonzalez Benjamin

100Z

1:22,90 OR

11.

100VZ

1:11,47

20.

Hofbauerová Kateřina

100P

1:25,70

3.

100M

1:26,93

6.

100PZ

1:19,73

1.

200P

3:07,16 OR

4.

Hošková Veronika

200VZ

2:36,58 OR

14.

200PZ

3:04,93

15.

100Z

1:20,79 OR!

9.

100VZ

1:13,15

18.

Pánek Matyáš

200VZ

2:35,05

18.

100P

1:22.37 OR

7.

100PZ

1:16,51 OR

13.

100VZ

1:07,41

16.

Přikrylová Dana

100P

1:47,14 OR

23.

100Z

1:23,71 OR

8.

100VZ

1:17,33 OR

24.

Rybička Jakub

100P

2:15,22

23.

100Z

1:47,53 OR!

7.

100VZ

1:35,74 OR!

13.

26.9.2015 - Memoriál Ing. Slavoše Sobotky

Kateřina Hofbauerová

200P

3:09,3

1.

100VZ

1:13,9

5.

100M

1:26,5

3.

100P

1:27,8

2.

100PZ

1:22,8

10.

Veronika Hošková

200Z

2:55,6

8.

100M

1:31,5

9.

100Z

124,4

9.

100PZ

1:25,4

16.

Matyáš Pánek

200P

3:02,0

4.

100VZ

1:06,5

10.

100M

1:20,2

13.

Benjamin Gonzalez

100M

1:28,6

8.

100Z

1:24,9

12.

100PZ

1:23,1

21.

Marie Pátová

100P

1:56,6

13.

15. - 16.5.2015 - Krajské přebory staršího žactva Radlice

Jméno Disciplína Čas umístění
Pánek Matyáš 01 200VZ 2:26,6 (OR) 7.
400VZ 05:33,1 8.
50VZ 29,8 (OR) 8.
1500VZ 22:16,4 (OR) 7.
100VZ 1:06,2 (OR) 6.
Hošková Veronika 02 200VZ 2:37,0 (OR) 4.
200PZ 2:56,1 (OR) 3.
400VZ 5:48,2 (OR) 5.
200Z x DSQ
100VZ 1:13,1 (OR) 4.
Gonzalez Benjamin 02 200VZ 2:40,6 (OR) 6.
50VZ 30,4 (OR) 4.
100Z 1:24,1 (OR) 7.
100VZ 1:10,6 (OR) 4.
Lebedova Magdaléna 02 50VZ 34:00 (OR) 7.
100Z 1:32,9 (OR) 7.
100VZ 1:17,2 (OR) 7.
Hofbauerová Kateřina 03 100P 1:26,9 (OR) 1.
100PZ 1:19,1 (OR) 1.
50VZ 32,5 (OR) 4.
200PZ 2:53,1 (OR) 2.
100M 1:24,1 (OR) 2.
100VZ 01:13,0 3.
Suková Magda 03 100P 2:00,1 (OR) 12.
100PZ x DSQ
Braunová Líza 03 200VZ 2:51,3 (OR) 4.
100P 01:45,5 10.
100PZ 1:30,8 (OR) 7.
50VZ 35,3 (OR) 9.
100VZ 1:21,9 (OR) 11.
 

.5.2015 - Velká cena města Vansdorf

Jméno
Disciplína
Čas
umístění
Hofbauerová Kateřina
100OPZ
1:20,5 (OR)
1.
100VZ
1:11,5 (OR)
2.
50VZ
33,1
1.-2.
100P
1:28,9 (OR)
1.
200VZ
2:39,8
1.
Pánek Matyáš
100OPZ
1:17,2 (OR
2.
100VZ
1:06,8 (OR)
4.
50VZ
30,30 (OR)
2.-3.
100P
1:24,1 (OR)
1.
200VZ
2:30,7 (OR)
6.
Šarounová Eliška
100Z
1:39,3 (OR)
11.
100VZ
1:27,2(OR)
16.
50VZ
39,3 (OR)
15. – 16.
100P
1:44,2 (OR)
9.

17.1.2015 - Závody v Neratovicích - Neratovický pohár

 
56. MATYÁŠ PÁNEK                      2001     00:31,49       50m volný způsob muži
53. VERONIKA HOŠKOVÁ               2002     00:32,96        50m volný způsob ženy
61. KATEŘINA HOFBAUEROVÁ        2003     00:33,63       50m volný způsob ženy
49. MATYÁŠ PÁNEK                      2001     00:41,15       50m prsa muži
29. KATEŘINA HOFBAUEROVÁ        2003     00:41,89       50m prsa ženy
68. MATYÁŠ PÁNEK                      2001     00:39,71       50m motýlek muži
60. KATEŘINA HOFBAUEROVÁ        2003     00:40,18       50m motýlek ženy
62. VERONIKA HOŠKOVÁ               2002     00:40,83       50m motýlek ženy
62. MATYÁŠ PÁNEK                      2001     00:38,89       50m znak muži
42. VERONIKA HOŠKOVÁ               2002     00:38,20       50m znak ženy
59. KATEŘINA HOFBAUEROVÁ        2003     00:39,63       50m znak ženy
18. MATYÁŠ PÁNEK                      2001     01:25,44       100m prsa muži
22. KATEŘINA HOFBAUEROVÁ        2003     01:33,15        100m prsa ženy
53. MATYÁŠ PÁNEK                      2001     01:12,49        100m volný způsob muži
36. VERONIKA HOŠKOVÁ               2002      01:14,34        100m vollný způsob ženy
43. KATEŘINA HOFBAUEROVÁ       2003      01:16,20         100m volný způsob ženy
 

17.12.2014 - Závody Vansdorf, jsme čím dále lepší :-)

Jméno Příjmení disciplína čas umístění
Matyáš Pánek 50 P 41,2 1.
100 PZ 01:20,2 2.
100 VZ 01:10,7 2.
50 VZ 31,5 2.
200 VZ 02:33,1 2.
Veronika Hošková 100 Z 01:25,1 5.
100 PZ 01:26,3 2.
100 VZ 01:14,9 4.
50 VZ 34,4 7.
200 VZ 02:44,3 4.
Kateřina Hofbauerová 50 P 43,2 3.
100 PZ 01:28,0 7.
100 VZ 01:18,1 8.
100 P 01:32,2 2.-3.
200 VZ 02:56,9 7.

21.11 23.11 Podzimní Krajský přebor žactva Praha 2000-2002 Praha - Zelený Pruh, 2003-2006 Radlice

počet startů počet OR počet cenných kovů
41 27 5
KPŽ 03 – 06
Jméno Příjmení ročník disciplína čas umístění poznámky
Magda Suková 2003 200 P 4:18,50 8. OR



200 VZ 3:56,00 8. OR



100 VZ 1:42,30 18. OR



100 P 2:09,00 13.
Kateřina Hofbauerová 2003 50 VZ 34,10 3. OR



100 PZ 1:27,30 1. OR



200 VZ 2:52,50 3. OR



100 VZ 1:19,20 4.



100 P 1:35,60 4.



50 M 40,90 3. OR
Eliška Šarounová 2003 100 Z 1:51,00 6. OR



50 VZ 42,10 14.



200 VZ 3:39,20 7. OR



100 VZ 1:39,00 16.



100 P 1:53,80 10.
Líza Braunová 2003 50 VZ 36,00 6. OR



100 PZ 1:32,50 4. OR



100 VZ 1:24,40 9. OR



100 P 1:44,40 7.



50 M 48,70 7.
KPŽ 00 – 02
Jméno Příjmení ročník disciplína čas umístění poznámky
Benjamin González 2002 100 PZ 1:30,1 6. OR
50 VZ 33,2 7. OR
100 Z X dsq.
100 VZ 1:19,00 7. OR
Veronika Hošková 2002 200 VZ 2:43,80 4. OR
100 PZ 1:27,1 5. OR
50 VZ 34,00 6.
100 Z 1:25,3 5. OR
400 VZ 6:00,3 3. OR
200 Z 3:00,6 4. OR
100 VZ 1:17,5 6.
Eliška Prostějovská 2001 100 P X dsq.
100 PZ 1:35,2 12. OR
50 VZ X odhlášena
Matyáš Pánek 2001 100 P 1:27,6 7.
100 PZ 1:21,6 9. OR
400 VZ 5:28,2 5. OR
100 VZ 1:07,6 4. OR
Magdaléna Lebedová 2000 100 P 1:39,1 5. OR
50 VZ 34,4 8. OR
100 Z 1:36,7 10. OR
100 VZ 1:20,3 9.

01.11   Lounský pohár LUNA 12.ročník Louny 25 Rozp   Vysl

23.5.- 25.5.2014, krajské přebory žactva v Praze Edenu a Radlicích a naši plavci dosáhli skvělých výsledků:

HOFBAUEROVÁ KATEŘINA 2003 (Žákyně)
1. MÍSTO - 100 Polohový závod
2. MÍSTO - 50 MOTÝLEK
5. MÍSTO - 50 Volný způsob
4. MÍSTO - 100 Volný způsob
4. MÍSTO - 100 prsa
 
SUKOVÁ MAGDALÉNA 2003
10. MÍSTO - 100 Prsa
14. MÍSTO - 50 Volný způsob
15. MÍSTO -100 Volný způsob
 
RYBIČKA JAKUB 2006
5.MÍSTO - 50 Znak
10.MÍSTO - 100 Volný způsob
 
HOŠKOVÁ VERONIKA 2002
3.MÍSTO - 200 Znak
4.MÍSTO - 200 OPZ
6.MÍSTO - 50 Volný způsob
6.MÍSTO - 100 Volný způsob
7.MÍSTO - 100 Znak
6.MÍSTO - 50 Volný způsob
 
PÁNEK MATYÁŠ 2001
6.MÍSTO - 200 Prsa
9.MÍSTO - 100 Volný způsob
13.MÍSTO - 50 Volný způsob
 
GONZÁLEZ BENJAMIN 2002
8.MÍSTO - 50 Volný způsob
6.MÍSTO - 200 OPZ
10.MÍSTO - 100 Znak
11.MÍSTO - 100 Volný způsob
 
PROSTĚJOVSKÁ ELIŠKA 2001
8.MÍSTO - 100 Znak
11.MÍSTO - 50 Volný způsob
 
LEBEDOVÁ MAGDALENA 2002
4.MÍSTO - 100 Volný způsob
6.MÍSTO - 200 Znak
10.MÍSTO - 100 Znak
Aktualizováno ( Neděle, 25 Říjen 2015 17:14 )